ELEMENTY NOŚNE I MONTAŻOWE

WIĘCEJ

WYPOSAŻENIE MAGAZYNÓW I WARSZTATÓW

WIĘCEJ

WYPOSAŻENIE SKLEPÓW BIUR SZKÓŁ

WIĘCEJ

OSPRZĘT ENERGETYCZNY

WIĘCEJ

 

 Firma Handlowo-usługowa "TOMPROFIL" powstała w 2014 roku. Zdobyte 20-letnie doświadczenie oraz praktyczne umiejętności połączone z nowoczesną wiedzą inżynierską zapewniają, że jesteśmy dynamicznie rozwijającym się PRODUCENTEM dla większości gałęzi przemysłu w KONSTRUKCJE I ELEMENTY STALOWE a także ELEMENTY ZŁĄCZNE.

Specjalnością Firmy jest wykonanie usług w zakresie produkcji i sprzedaży :

* drobne konstrukcje i elementy stalowe

* profile perforowane  - kątowniki, ceowniki, zetowniki, płaskowniki, szyny montażowe, teowniki, dwuteowniki

* elementy nośne - wysięgniki wsporniki, uchwyty, kotwy, wieszaki

* regały - (regały półkowe metalowe ocynkowane lub malowane proszkowo wg. palety RAL,regały metalowe wypełnione płytą, regały sklepowe, regały paletowe, regały industrialne, regały wspornikowe

* meble magazynowe -  stoły warsztatowe, szafki BHP i szkolne, stojaki, ławki

* elementy złączne i rysunkowe - śruby, nakrętki, podkładki, wkręty, zawleczki, pręty gwintowane, śruby dwustronne, obejmy, kotwy, haki, kotwy fundamentowe, kotwy murłat )  

* produkcja konstrukcji i wyrobów rysunkowych.

Jesteśmy także wiodącym DYSTRYBUTOREM w zakresie Artykułów Elektrotechnicznych i Systemów nośnych dla Energetyki.

Głównym celem naszej działalności jest pełne zaspokojenie potrzeb i zadowolenie klientów z otrzymanego towaru, ale także  sposobu realizacji zamówienia i dostawy to jeden z priorytetów firmy TOMPROFIL. Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę w zakresie doradztwa, wykonania produkcji oraz bezpośredniej dostawy towaru na budowę. Własne zaplecze produkcyjne umożliwia nam dopasowanie i wykonanie wyrobów według indywidualnych potrzeb klienta. 

Zaufały nam tysiące klientów, pośród których można znaleźć zarówno wielkie korporacje jak i małe przedsiębiorstwa. Staramy się być zaufanym partnerem z każdym klientem, z którym przedsięwzięcie będzie możliwe do zrealizowania. Naszymi atutami są doświadczenie, profesjonalizm oraz doradztwo w doborze materiału. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji i wysoką jakość wyrobów.

Zapraszamy do zakupów


Konstrukcje stalowe

o 

PROFILE PERFOROWANE -  KĄTOWNIKI PERFOROWANE I CEOWNIKI PERFOROWANE

 

REGAŁY MAGAZYNOWE Z RÓŻNYCH INWESTYCJI

     

                                              

   ELEMENTY ZŁĄCZNE STANDARDOWE I RYSUNKOWE