Fotoogniwa, moduły fotowoltaiczne, panele PV - każda z tych nazw określa baterie słoneczne do produkcji prądu. W odróżnieniu od kolektorów słonecznych, moduły fotowoltaiczne nie służą do ogrzewania wody lecz produkują energię elektryczną.

Oferujemy systemy mocowań fotowoltaicznych, które cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów w całym kraju. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym możliwe jest instalowanie systemów na rożnych powierzchniach dachów oraz rodzajach gruntu.

W ofercie firmy TOMPROFIL występują systemy mocowań do różnego rodzaju pokrycia dachów skośnych, płaskich (dachówka ceramiczna, blachodachówka, dachówka karpiówka i inne) oraz do systemów wolnostojących ( podłoże miękkie lub podłoże betonowe). Systemy te charakteryzują się szybkim i prostym montażem, jak również wysoką wytrzymałością mechaniczną.

Systemy mocowań to konstrukcje pod panele fotowoltaiczne, na które składają się profile, łączniki, klemy, uchwyty, szyny montażowe, wsporniki. Dobrze wykonana konstrukcja montażowa zapewnia odpowiednie nachylenie panelu fotowoltaicznego w celu uchwycenia promieni słonecznych, a także jego bezpieczne funkcjonowanie.

Zapraszamy