Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem biur, banków, urzędów, zakładów pracy jak również osób prywatnych, oferując korzystne ceny. W naszej firmie każdy klient traktowany jest indywidualnie, a wysokość cen dostosowujemy do konkretnych potrzeb. 

W ofercie naszej firmy znajdują Państwo również szafy metalowe na dokumenty. Dajemy klientowi wybór spośród produktów, które z powodzeniem mogą służyć do przechowywania kartotek pracowników bądź segregatorów z dokumentami firmy.

 

Szafy na dokumenty występują w dwóch wersjach: jednodrzwiowej oraz dwudrzwiowej. Oby dwa typy występują w jasnoszarej kolorystyce. Występują również w jednym z pięciu innych kolorach. Do celów związanych z przechowywaniem kartotek idealnie sprawdzi się linia szaf posiadających bogatą ilość szuflad, które doskonale nadają się do przechowywania dokumentów w najpopularniejszych formatach.

Klientom, którzy kładą duży nacisk na wygląd oraz prezencję swoich biur i gabinetów proponujemy szafy na dokumenty w klasycznej, drewnianej zabudowie, które również znajdują się w naszej ofercie.